The Famous Double G– Vše o Gucci

The Famous Double G– Vše o Gucci

Share

tweet

Kolík

Reddit

Kapsa

Tento příspěvek by mohl zahrnovat partnerský webové odkazy. Podívejte se na naše osobní zásady ochrany osobních údajů.

K samotné jméno stačí zvýšit fotografie známého dvojitého G loga a rovněž elegantní, nestárnoucích příslušenství. Zatím Gucci je mnohem mnohem více. Italská luxusní módní rezidence je florentské touha, zuřící s vývojem ready-to-wear, které jsou nositelné mimo path– společně s těmito extravagantními položkami, které tuhnou pověst značka jakožto vysoce designem obří.

Navíc významné je složení celeb pokračovatele základnu renomované značky. Kontroluje se jako to, kdo z největších a také nejvíce nóbl hvězdy zábavního průmyslu.

Pozadí Gucci

Společnost byla založena v roce 1921 Guccio Gucci, společnost se narodil z obdivu k neposkvrněné kožené řemesla. Jak se příběh odehrává, Gucci identifikovány turisty vláčení nejvyšší kvality cestovního zavazadla v Paříži a také v Londýně. To ovlivnilo jeho vize, a také se vrátil do své rezidence ve Florencii, aby otevřít obchod zavázala podobně řemeslně kusy.

Jako volba Produkt Gucci rozšířil, tak i udělal značku. Netrvalo dlouho, obchody vystupovaly otevřený po celou dobu nation– včetně přirozeně módních čtvrtí v Římě a Miláně.

Skrz 1990, a také 2000s, Gucci firma otevřela různé obchody po celém světě. Tým se dokonce dostal část vlastnictví jiných značek prémiových jako jeho služby postřehu rozšířené; Nakonec, společnost držela vychloubání práv pro podnikání, jako je Bottega Veneta, Yves Saint Laurent a Balenciaga.

Co dělá Gucci speciál

Trvá odvahu a zkušenosti pro taková jména legendární značky, aby i nadále důležité v dnešní hektické době, často nepředvídatelné světě. Letmé výstřelky, aby bylo náročné pro každého, závora na dlouho, ale Gucci má výdrž na jedinému důvodu: čistý vysokou kvalitu a také schopnost spojit se s cílovými trhy na digitální úrovni.

vývojáři Gucci pochopit hodnotě dobrou věc, stejně jako hold na klasické, perfektní původ značce je také dnes. Zatím v mixu jsou navíc velká škála dramatických sofistikovaných předměty, které využívají současného patterns– a také skutečně udával tón pro hodně z moderní vzhled, který záznam srdce stylu průvodců po celém světě.

Tam je specifický neuctivost týkající se této značky nejaktuálnější vzory, které se cítí téměř výstřední, stejně jako bohém. Je to odvážný a smělý přerod za značkou většinou spojena s šíleně luxe produkty, jako jsou popáleniny, horsebit krokodýlí kabelky, stejně jako rubínové pásy. Nicméně i tento zbrusu nové ceny výstřednost od elit, které ocení jedinečnou kvalitní Gucci dává tabulku.

Nákupní seznam Naše Gucci

Gucci Silk Šátek

Gucci hedvábný šátek, $ 495.

Přemýšlejte o dámu ve vašem životě, které nemohou jít den bez připojení na krásný šátek k dokončení její vzhled. Osmdesátých let Bouquet hedvábný šátek ($ 495) je jeden pro průvodce, mnoho díky velkolepé květy, které kompletní barevně s různými hranice vašeho výběru námořnictva nebo růžové.

Gucci Peacoat.

Gucci Peacoat v jasně červené, $ 2800.

Stručně řečeno: klasické. Není mnohem lepší prostředky k prodiskutování kouzlo vlněné peacoat Gucci ($ 2.800), který se zdá být určené pro život čas opotřebení. Dokonale řemeslně stejně jako pozoruhodně podrobně, je vybaven brilantní pozlacené tlačítka, která srovnání zásoba oproti klasickým červeným odstínem.

Gucci taška přes rameno.

Gucci Malé Reverse Double GG Tote, $ 950.

Vzhledem k tomu, každé dámy vyžaduje minimálně jednoho tradičního černého nosit ve svém arzenálu! The Little Reverse Double GG Tote ($ 950) je hladká a také elegantní na jedné side– přesto může být obrácen vystavit vzor zdobí ochranné známky vytisknout podnikání je na straně různý jiný.

Prosím, opusťte tuto oblast prázdný plán rozpočtu Fashionista ve složce Doručená pošta!
E-mailem *.

Zkontrolujte, zda složky Doručená pošta nebo spam potvrdit své členství.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>