Suave profesionálové: Vyhodnocení produktu

Suave profesionálové: Vyhodnocení produktu

Sdílení

tweet

Kolík

Reddit

Kapsa

Co: Suave poslal TBF Sneak náhled Suave Professionals Suchý šampon, Suave profesionálové zaujatí kadeře šlehačky mousse, stejně jako Suave profesionálové se dotýkají povrchová lehká dráha. Snažili jsme se, stejně jako jsme vám přinášeli lopatku.

Toto publikování se může skládat z affiliate odkazy. Podívejte se na naše zásady ochrany osobních údajů.

Co říkají: Suave se vyvalí červený koberec pro nové Suave profesionálové, kteří pracují stejně jako špičkové značky Salon. Reformululární, stejně jako přepracované Suave profesionálové šampony, kondicionéry, jakož i stylingové výrobky funkční salon-inspiroval balení, nové, stejně jako zlepšené vzorce, stejně jako vůně, stejně jako poskytovat výsledný výkon s osvědčeným salonem.

Verdikt: Jako stvoření zvyk se cítíme pohodlně v naší malé vlasové bublině, což znamená, že normálně ne zbloudil od pokusů, stejně jako opravdové vlasové produkty, které již chápeme stejně jako už lásku. Nicméně, to byla šance FAB dělat to, že stejně jako celkově se nám líbilo, co jsme zažili.

Suave Mousse, stejně jako lehká drží hairspray byla docela dobrá. Líbilo se nám texturu Mousse, i když to, když jsme to nejprve vložili do našich vlasů, cítil jsem trochu mastný. Naštěstí se to nezdařilo poté, co byly naše vlasy suché, stejně jako naše vlny byly o něco mnohem definovanější než obvykle. Pokud jde o světlo HAIRSPRAY – název říká všechno. Je to naprosto lehký, takže to není pro udržení toho vlasů v místě větrného dne. Není to tak silné. Oba tyto produkty fungovaly dobře, i když neudělali nic magického k našim vlasům. Žádný požadavek házet svou současnou značku pryč, pokud jste v lásce s ním, ale pokud se díváte na odvětví, poskytněte tyto pokusy.

Suchý šampon byl to, co pikoval náš sazba zájmu, jako který nemiluje omluvu, aby přeskočil prádlo, stejně jako pak? Po postřiku sloučeniny na naše kořeny, stejně jako tření, jak je poučeno, všimli jsme si naprosto všimli, že naše zámky vypadaly méně mastné. Necítili, že tuto metodu za sebe, ale tak dlouho, dokud se nikdo nedotýká vašeho hřívu, pak nebudete mít co se týkat.

Přes představenstvo vyhrávají tyto vlasové produkty v oddělení zápachu. Naše vlasy byly nádherně vonávány po jejich použití, takže Kudos do Suave pro zvládnutí tohoto umění.

Prosím, opusťte toto pole Prázdný rozpočtový plán Fashionista ve složce Doručená pošta!
E-mailem *

Zkontrolujte složku Doručená pošta nebo spam, abyste ověřili své předplatné.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>