Prohlášení Náhrdelník I Love

Prohlášení Náhrdelník I Love

Share

tweet

Kolík

Reddit

Kapsa

Tento příspěvek se může skládat z affiliate odkazy. Podívejte se na naše zásady ochrany osobních údajů.

Minulý měsíc jsem vyslán o zahájení MULTI CORREXION® 5 v 1 hrudníku, krku a obličeje krémem s opalovacím krémem široké spektrum SPF 30. Byl jsem pomocí tohoto produktu po dobu šesti týdnů a já jsem docela spokojen s výsledky. Žádné pupínky, žádný citlivost – jen jasný, čirý, hydratovaná pokožka. Byl jsem s použitím jiného Roc MULTI CORREXION hydratační, takže nečekala jsem, že žádné problémy, ale člověk nikdy neví.

Před dvěma týdny, RoC mi poslal okouzlující prohlášení náhrdelník, jak předvést svou nově zvlhčuje krk a hrudník. To je ale skvělý překvapení, že jo? Koneckonců, není lepší způsob, jak předvést určitou důvěru, než tím, že nosí low-cut top spárované s honosné náhrdelník.

Jedná se o pozlacené mosazi obojek s semi-drahých Black Onyx cabochon vložkou, navržený Lizzie Fortunato.

Že dar mě inspirovalo, aby vás inspirovat. Za prvé, pokud máte pocit, i sebemenší trochu nejistí vzhledu krku a hrudníku, víte, že můžete něco udělat! a když se musí přijmout opatření a začít vidět výsledky, jít ven a dostat ze sebe šperk k oslavě. Zde je více 7 Prohlášení náhrdelníky miluji, z nichž každá cena $ 50 nebo méně.

FAV prohlášení náhrdelníky

Pro Splash of Color

Textury a barvy na tomto kusu Novica ($ 37), jsou prostě nádherné. Fialové pochází z ametyst čipů, pečlivě svázané dohromady. Výstřih je pak lemována mosazi korálky pro pop půvabu.

U některých Propracovaný

Pletivo trojúhelník, který stanoví paušální na vaše prsa dělá prohlášení v mnohem jemnějším způsobem než velký, že ne tlustý kus. Řetěz je 18 palců na délku, takže náhrdelník je určen k sezení ideální nad štěpení. Dalo by se dokonce pod spona kratší, než aby to trochu – ať tak či onak, tento náhrdelník ($ 35) se řídí všechny oči vašeho poprsí, takže buďte připraveni na nějakou pozornost.

Pro oblékání džíny

Sáhnout po tomto připravit kamenné náhrdelník ($ 49) z LOFT když chcete jazz jinak základní oblečení. Měkké zelené a šedé kameny lemované kamínky mají staromódní sladkost k nim, který je pro přidání ženskost do svého souboru nejlepší.

Něco jiného

Ne všechny příkazy musí být hlasité. Když chcete mluvit ve vzdušném šepot, zkuste tento šifon květina náhrdelník z Stella + Ruby ($ 48). protože prameny jsou voskované akord, tento náhrdelník je nejlepší nosí na své příležitostné dnů. Dalo by se také nosit do kanceláře, aby změkčit napájecí oblek.

Na dotek třídy

Perly, dokonce i falešné ty, vždy vyzařují styl a milost. Tento náhrdelník z Lane Bryant ($ 34) je 18 palců na délku s 3-palcový extender. Nosit ho přes jednoduché, pevné barvy svetru, nahoře nebo šaty.

Dámy, jsem RoC kosmetiku Ambassador, což znamená, že jsem kompenzován sdílet své zkušenosti se značkou. být jisti, že všechny názory jsou mé vlastní.

Prosím, zanechte tuto fólii fólií Emplyget Fashing ve vaší schránce!
E-mailem *

Zkontrolujte složku Doručená pošta nebo spam, abyste potvrdili své předplatné.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>