Nový. Posedlost.

Nový. Posedlost.

Jen tak jsme jasné: šíleně miluji tyto šaty. Zatím jsem to udělal dvakrát, a kdybych byl v mé šicí místnosti, zatímco slunce je vzhůru, mám obraz nebo dva z těch, které jsem dokončil. (Mám také další dva vyříznuté a napůl šité.)

Zde je důvod, proč jsou tyto šaty blízko-perfektní:

1. Límec je rozkošný. Že jo?

2. kapsy!

3. Je velmi jednoduché dát dohromady.

4. A nejlepší ze všeho, tyto šaty jsou úžasné pro novostové Quilting Cottons. Vážně, ty goofballové vzory si koupím po celou dobu, že prostě nejsou správné pro plnější šaty, kteří pracují v tomto vzoru. Vertikální sukně švy jsou dostačující k získání hmotnosti tkaniny a vzory, které si vybrat, nepotřebujete vše, co hodně odpovídající. Také to dělám v Liberty Lemonia:

Jediná nevýhoda je, že výstřih je leeetle široký pro běžné klenotní krční nádherné. Je to lepší s V-krk Cardigan.

Věci, které jsem dělal mírně odlišný:

Je tu čelo, ale jen jsem použil předpínací pásku pro límec. (Obklady: objemné.) Zkrácl jsem sukni o čtyři palce a prohloubil kapsy o dva palce, ale myslím, že je to příliš hluboko. Jsem v pokušení nosit věci jako kuličková kladiva a malé elektromotory a podobné elektromotory, kdyby moje kapsy jsou příliš hluboké. Používám hedvábnou organizzu pro límec propojení. (Také jsem používal proužky hedvábné organza, abych posílil švy zip v lehkém tkanině, nejste si jisti, jestli to opravdu funguje, ale hej, snažím se to.)

Klikněte na obrázek a podívejte se na patterwiki – existuje pár lidí, kteří mají kopie na prodej, zdá se. Protože budete milovat tyto šaty.

Sdílet toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Probíhající práce: Šedá vzkaz DressJune 2, 2008
Linktastic Pátek: Užitečnost EdionMay 30, 2008With 41 komentářů
Shirtwaist # 1february 26, 2008

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>