Čtete FI? Musíte číst FI.

Čtete FI? Musíte číst FI.

La Bella Donna nedávno poukázala na mě, že jsem neměl spojen s módním inkubátorem, který mě udivil, ale zkontroloval jsem, a ona byla správná, nemám! Ale teď to dělám s pomstou, protože jsem si přečetl tu web po celou dobu, a myslím, že všichni ostatní by měli, příliš …. Každý jedinec, který má zájem o výrobu oděvů, protože FI (provozuje mimořádně zkušený Kathleen) rozhovory o tom, jak komerční, maloobchodní oblečení opravdu dostanete.

Tam je tato podstatná mezera v módě, že fi vyplní. Normálně slyšíte o designér-with-a-capital-d, který sní o oblečení, a možná je to arty, plovoucí skica nebo dva … a pak je tu obrázek Skutečné položky (na modelu závěsu, samozřejmě). Někdy, možná, tam bude zmínka o nějaké práci; Výšivka, nebo skládání, nebo to, co, ale jinak je tu jen velký prázdnota: nic o vzory, stavební šití, tkaniny Sourcing … Mohl byste tak snadno předpokládat, že sušenky se objevily přes noc a šily všechno na misku mléka . a to je množství pozornosti placené na špičkové věci; Výroba spodního konce není pozornost, pokud někdo zjistí, že to dělá v makléři někde v zámoří.

Ale pokud si přečtete módní inkubátor, naučíte se všechny britské detaily. Co dělá dobrý obchodní vzor? Jak zdrojová tkanina? Jak najdete lidi, se kterými potřebujete pracovat, a jak posuzujete jejich práci? Jak se dostanete oblečení do obchodů a kdy? Móda je, koneckonců podnikání a fi je obchodní blog výrobní strany tohoto podnikání.

Osobně, já * láska * obchodní časopisy, a já vždycky mám. Když jsem měl ne-tak-skvělou práci pracující v suchých čistírnicích na střední škole, nejlepší část četla americký časopis Drycleaner. (Dalším nejlepším dílem bylo skládkování škrobovaných pánských šatů tee košile … vidíte, tam byl tento speciální tvůrce … ale i odbočit. Sakra, já jsem si přečetl Folio, což je obchodní časopis publikace časopisu, jen pro Oh-So-Meta Frisson of It! Takže jakmile přijde moje další kontrola Google AdSense (Díky za kliknutí na tyto reklamy, mimochodem!) Dostávám Kathleenovu knihu (já se dostanu z vazby na fi, ale tady jsem propojil AMAZON, takže si můžete přečíst úžasné recenze, kterou dostal). Nikdy nebudu módní návrhář – nejsem vhodný pro to – tak čtení její knihy bude jen čistá podivná potěšení.

A obrázek výše? Je to ze série, kde ukazuje, jak jsou pásové kapsy prováděny v průmyslovém šití a dává instrukce, jak můžete udělat přípravek udělat něco podobného (pokud ne úplně stejný) sami. Úžasné.

Sdílet toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Stejně jako načítání …

Příbuzný

Moths v Pocketbook [Pozor: Dlouhý vstup] 2. července 2007
HOWTO: PACKINGJUNE 9, 2008
Děkuji, William Gibseptemper 13, 2010 ‘Knihy “

Previous Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>