Týdenní aktualizace zpráv

Týdenní aktualizace zpráv

jako tyto příspěvky? Sledujte nás na Twitteru nebo Facebooku – toto je upravená verze toho, co čteme! (Také píšeme, pokud uslyšíme o dobrém prodeji prostřednictvím našeho kanálu Corporettedeals Twitter.) Můžete nás také sledovat na Pinterestu a Instagramu nebo podle našeho RSS kanálu.
Lucky zaokrouhlí na podzim 14 produktů pro šarmské výrobky v oblasti drog.
Naomi Alder píše pro médium o práci v technologickém průmyslu a zjistí, že hraje stereotypní role, které ostatní očekávají. A v The New York Times píše profesorka geobiologie o prevalenci sexuálního napadení proti vědcům pracujícím v oboru a o tom, jak to změnilo průběh jejího výzkumu.
Inc. vám dává návrhy na způsoby, jak signalizovat sílu pomocí řeči těla, hlasem a dalšími.
Justice Ruth Bader Ginsburg diskutuje o New Yorkeru, proč se brzy neplánuje odejít do důchodu.
Business Insider zjistí, SL Benfica Dres co devět úspěšných lidí, jako je Mark Cuban, Tim Ferriss a Debbi Fields (paní Fields), si přeje, Kostarická fotbalová reprezentace Dres aby věděli o osobních financích ve svých 20 letech.
New Yorker má velmi upřímnou, upřímnou esej o obtížném rozhodnutí spisovatele, zda má děti – a místní děti, které se mezitím snaží pomoci. New York Magazine shromažďuje některé myšlenky od známých žen-od Margaret Cho po Gloria Steinem-při výběru, aby neměly děti.
Sheknows dává pokyny ženě, jejíž příteli ovládá cesty s penězi, které se zdají být zneužívající situaci.
Jill Lepore v New Yorku se ponoří do neočekávané a fascinující historie – a evoluce – Wonder Woman.
Které jsou lepší pro sušení rukou, papírových ručníků nebo sušiček na ruce? Watford FC Dres Lifehacker se zabývá touto věčnou otázkou – a dokonce odkazuje na TEDX mluvit o tomto předmětu. (Spoiler: Papírové ručníky jsou o něco lepší.)

Chybělo nám něco? Přidejte je sem nebo je pošlete na adresu news@corporette.com. Děkuji! Také: Jste matka nebo máma? Nenechte si ujít aktualizaci novinek tohoto týdne na CorporetMoms.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>